DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion

Kate Middleton ju inspiron në përzgjedhjen e palltos

Shpërndaje

Pallto, çizmet dhe kombinimi i shallit që Kate Middleton zgjodhi gjatë udhëtimit të saj treditor së bashku me bashkëshortin William rreth Anglisë, Skocisë dhe Wales janë inspirimi që ju duhet për motin e ftohtë.

Veshjet e Kate që në pamje të japin një ndjesi të vërtetë të festës dhe harmonisë që e rrethon atë.

Më poshtë gjeni veshjet inspiruese të Dukeshës së famshme, ku bie në sy shija e hollë në përzgjedhjen e palltove.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *