DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Inspiration

Kate Middleton si gjithmone, me veshjet e saj te thjeshta është mahnitëse

Shpërndaje

Nuk është sekret që Catherine, Dukesha e Kembrixhit ka një mori fustanesh dhe veshjesh elegante në garderobën e saj.

Por kohët e fundit, Kate ka përzier veshjet e saj për paraqitjet publike me veshje të thjeshta, duke përfshirë pantallona me atlete dhe për daljen e saj më të fundit, xhinse të gjera.

Për daljen e saj të fundit në Muzeun e Historisë Natyrore, ku Kate është mbrojtëse mbretërore, Dukesha kishte veshur një xhaketë të lavdishme rozë salmoni nga marka Chloé (e cila, natyrisht, tashmë është shitur), me një palë xhinse të hollë të gjera me bel të lartë, një bluzë të bardhë dhe atlete nga marka Veja – të preferuarat e  Meghan Markle gjithashtu.

Kate mbante gjithashtu një gjerdan prej ari nga Daniella Draper dhe një palë rrathë të ngjashëm.

Kate Middleton si gjithmone, me veshjet e saj te thjeshta është mahnitëse 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *