DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Katherine Schwarzenegger bëhet nënë për herë të parë

Shpërndaje

Katherine Schwarzenegger dhe Chris Pratt janë bërë prindër për herë të parë.

30 vjeçarja dhe ylli i “Marvel” raportohet se kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë.

Aktori i “Avengers” dhe Schwarzenegger u martuan në qershor 2019 vetëm pak muaj pas fejesës, ndërkohë dyshja filluan takimet në vitin 2018.

Schwarzenegger u prononcua per here te pare për shtatzëninë në mes të pandemisë së coronavirusit në një bisedë në ‘Instagram Live’ me Dr. Zelana Montminy në Qershor, duke thënë se Pratt ka qenë “shumë mirëkuptues” gjatë kësaj kohe.

Katherine Schwarzenegger bëhet nënë për herë të parë 1

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *