DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kendall Jenner dhe Hailey Bieber pjesë e koleksionit të ri të ‘Versace’, mahnisin me pozat e reja

Shpërndaje

Hailey Bieber dhe Kendall Jenner shumë shpejt jane bërë ndër emrat më të lakuar në botën e modelingut.

Ata përmes rrjeteteve sociale Instagram tashmë kane bërë të ditur pjesëmarrjen në një fushate publicitare tjetër te rendesishme.

Bukuroshet kane publikuar setin e ri fotografik, si figurat kryesore te koleksionit të ri të markës ‘Versace’.

Modelet simpatike u pane me veshje interesante, ndersa flokët i kishin  të lagura, te hedhura gjysmën e tyre në fytyrë.

Padyshim që edhe kësaj radhe ato kane vënë në pah tiparet e bujshme trupore, për të cilat pelqehen shume.

Kendall Jenner dhe Hailey Bieber pjesë e koleksionit të ri të ‘Versace’, mahnisin me pozat e reja 1

Kendall Jenner dhe Hailey Bieber pjesë e koleksionit të ri të ‘Versace’, mahnisin me pozat e reja 2

Kendall Jenner dhe Hailey Bieber pjesë e koleksionit të ri të ‘Versace’, mahnisin me pozat e reja 3

Kendall Jenner dhe Hailey Bieber pjesë e koleksionit të ri të ‘Versace’, mahnisin me pozat e reja 4

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *