DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kevin i “I vetmi në shtëpi ” bëhet baba për herë të parë

Shpërndaje

Macaulay Culkin dhe partnerja e tij Brenda Songjanë bërë prindër për herë të parë. Ylli i ‘’Home Alone’’, tanimë 40 vjeç është shprehur shumë i lumtur për ardhjen në jetë të vogëluhsit të cilin çifti ka vendosur ta pagëzojë me emrin Dakota.

Kevin i “I vetmi në shtëpi ” bëhet baba për herë të parë 1Ky emër nuk vjen i rastësishëm për ‘Kevin’ pasi përkon me emrin e motrës së tij të ndjerë, e cila humbi jetën në vitin 2018.

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *