DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Khloe Kardashian uron Kylie Jenner për ditëlindjen e 23-të me disa imazhe nga fëmijëria

Shpërndaje

 Kylie Jenner, themeluesja e ‘Kylie Cosmetics’ ditën e sotme feston ditëlindjen e 23-të.

Këtë ditë të veçantë, ajo e priti e rrethuar me shumë dashuri, surpriza e po ashtu me dedikime emocionale.

Një të tillë e ka marre nga motra e saj, Khloe, e cila ka ndarë në rrjetet sociale fotografi të përbashkëta me Kylien nga fëmijëria e saj.

View this post on Instagram

Happy birthday my baby girl!!! How is my baby girl 23?! 😩 seriously how? But oh my goodness hasn’t this been the most spectacular 23 years?! We have the best memories and yet we still have so much life to live!! What an exciting thought! This is just the beginning. Happy birthday sweet Kylie! Your love, humor, generosity, confidence, empathy, charm, strength are just a few things I love and adore about you!! You motivate me and keep me in awe of you. We are all so blessed to have you. Luckier to be inspired by what an incredible mommy, sister, daughter and business woman you are. Being your sister is one of the greatest blessings life has given me. You have a heart of solid gold. You leave everybody better after meeting them. I sincerely thank God every single day for you and the rest of my family! May you continue to be surrounded by blessings, love, happiness and laughter! I will love you until the end of time! I will happily spend forever proving it 💕

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

“Urime ditëlindjen zemra ime. Si është vajza ime e vogël 23 vjeçe? seriozisht si? Oh Zoti Im, a nuk kanë qenë këto 23 vite spektakolare. Ne kemi kujtimet më të mira dhe akoma kemi shumë për të jetuar. Çfarë mendimi emocional. Ky është vetëm fillimi. Urime ditëlindjen ëmbëlsirë. Ne jemi shumë të bekuar që të kemi juve. Me fat të inspirohem nga një nënë e mahnitshme, motër, vajzë dhe një sipërmarrëse siç jeni ju”.

“Të qenurit motra jote është një bekim që jeta më ka dhënë. Ju keni një zemër të artë. Sinqerisht unë e falënderoj Zotin çdo ditë për ju dhe për gjithë familjen time. Shpresoj që do jesh e rrethuar me bekime, dashuri, lumturi dhe argëtim”, ka shkruar mes shumë gjërash Khloe.

Përveç Khole, Kylie ka marre një dedikim emocional edhe nga e ëma, Kris Jenner, teksa ka ndarë disa imazhe në Instagram me përshkrimin, “Shumë urime për vajzën time të bukur, për fëmijën tim më të vogël. Ju jeni nënë, vajzë, shoqe e mrekullueshme. Jam e bekuar me ty”.

Khloe Kardashian uron Kylie Jenner për ditëlindjen e 23-të me disa imazhe nga fëmijëria 1

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *