DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Khloe shfaqet për herë të parë në publik pas ndarjes me Tristian

Shpërndaje

Mediat e huaja raportuan se Khloe Kardashian i ka dhënë sërish fund lidhjes së saj me Tristan Thompson, pas ribashkimit.

Një burim pranë Khloe konfirmoi se ajo u nda me Tristian së fundmi për shkak të spekulimeve në lidhje me besnikërinë e tij.

“Ata kanë punuar për thashethemet në lidhje me tradhtinë javët e fundit, por Khloe i tha Tristian se e ka humbur gjithë besimin ndaj tij dhe lidhja nuk mund të rregullohet më. Khloe tentoi realisht, por përfundimisht ndihet shumë e tradhtuar prej tij. Ajo i ka dhënë fund dhe thotë se nuk do të kthehet më mbrapa”, tha burimi.

Ndërkohë, Khloe është fotografuar për herë të parë në publik pas ndarjes nga Tristian. Ajo është parë në Los Angeles së bashku me vajzën e saj, True.

U vu re se Khloe-s i mungonte unaza e madhe e diamantit në gisht, që ka qenë pjesë e pandarë e saj gjatë muajve të fundit.

Khloe dukej në formë të mire, por kishte fshehur fytyrën poshtë syzeve të mëdha dhe një maske.Khloe shfaqet për herë të parë në publik pas ndarjes me Tristian 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *