DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kim Kardashian dhe Alex Rodriguez, çifti më i ri i showbiz-it?

Shpërndaje

Kim Kardashian dhe Alex Rodriguez, çifti më i ri i showbiz-it? Asgjë nuk dihet e konfirmuar, por zërat se dikush po e nxit një romancë të mundshme mes Kim Kardashian dhe Alex Rodriguez janë të qartë dhe ajo duket se është pikërisht nëna e yllit të reality show-t, Kris Jenner.

Një burim i tha revistës Heat se : “Kim nuk është tamam tipi që i përshtatet Alex, por pas ndarjes nga Jennifer ka mundësi që ai të kërkojë një marrëdhënie me një personazh të njohur dhe protagonist në media sikundër është Kim, kjo edhe vetëm për të sfiduar Bennifer”.

Kim i dha fund martesës me Kanye West në shkurt të këtij viti, ndërsa Alex u nda nga Jennifer Lopez dy muaj më vonë, në prill.

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *