DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kim Kardashian dhe Kanye West festojnë përvjetorin e martesës

Shpërndaje

Kim Kardashian dhe Kanye West festojnë sot  përvjetorin e gjashtë të martesës.

Ylli televiziv ka ndarë disa fotografi të këndshme të çiftit në rrjetin social Instagram teksa të dy shihen të përqafuar. “Gjashtë vite, përgjithmonë, deri në fund”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografive.

Çifti u martua në vitin 2014-të në një ceremoni ekstravagante dhe ku nuk mungonte luksi dhe festa.

Kim është gruaja për e parë për Kanye, ndërsa ai është bashkëshorti i tretë, pasi 39-vjeçarja ka qenë e martuar me Damon Thomas dhe Kris Humphries në të kaluarën.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *