DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kim Kardashian sapo na tregoi se ngjyra pink do të jetë një trend i vjeshtës

Shpërndaje

Të gjithë sytë dhe paparacet ishin drejtuar tek Kim Kardashiani diten e djeshme, teksa ajo doli nga hoteli i saj në New York për të shkuar drejt provave te shfaqjes “Saturday Night Live” qe do te mbahet kete fundjave. Kim dukej tejet tërheqëse ndersa mbante veshur nje kostum pink te kombinuar me një xhaketë prej kadifeje dhe pantallona saten, ndërsa për aksesorë, mbante një çantë të mbuluar me kristale të markes “Balenciaga” dhe një palë vathë të veçantë.
Dalja e Kimit vjen pasi mediat kane shkruar se ish-burri i saj po i jep disa këshilla para debutimit të saj në emisionin “Saturday Night Live”.
“Kanye po e këshillon në heshtje për performancën e saj, monologun e saj hapës, madje edhe kostumet e saj për shfaqjen”, thanë burimet pranë tyre.

West ka qenë pjesë e skuadres se keshilltareve të Kimit ndër vite, dhe më herët u raportua se dyshja do të vazhdonin të punonin së bashku në projekte krijuese pavarësisht përfundimit të martesës së tyre.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *