DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kivanç Tatlitug dhe Basak Dizer, prindër për herë të parë

Shpërndaje

Aktori i njohur Kivanç Tatlitug dhe bashkëshortja e tij Basak Dizer do të bëhen së shpejti prindër! Sipas mediave turke, thuhet se stilistja 44-vjeçare është 3 muajshe shtatzënë, por ende nuk jepen detaje lidhur me gjininë e fëmijës.

Lajmet se Basak Dizer ishte shtatzënë nisën të qarkullonin që qershorin e kaluar, por çifti i mohoi ato.

Dizer dhe Tatlitug preferojnë ta mbajnë romancën e tyre gjithmonë larg syrit të publikut. Ata u martuan në një ceremoni të thjeshtë në Paris, 5 vite më parë.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *