DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Klea Huta se shpejti me projekt te ri ne muzike

Shpërndaje

Moderatorja e njohur Klea Huta ka treguar momente të ndryshme nga pritja e ëmbël ne instagram dhe një ndër pyetjet që Klea nuk ka hezituar t’i përgjigjet, ka qenë ajo se sa ka qenë e nevojshme ndihma pas lindjes, duke qenë se periudha pas lindjes shoqërohet me çrregullime të humorit dhe depresion.

“Ka qenë gjithçka. Pa mamin tim dhe të gjithë pjesëtarët e familjes sime dhe të Elgitit do ta kisha jo të vështirë, por të pamundur për të mos kaluar post partum. Ma kanë bërë shumë të lehtë këtë rrugëtim të ri, më të bukurin në jetë, por dhe shumë i vështirë. E kam kaluar si diçka shumë normale, pa drama dhe pa depresione. Ndryshe nga fillimi i shtatzënisë”, ka shkruar Huta krah postimit të saj në “Instastory”.

Klea Huta se shpejti me projekt te ri ne muzike 1

Ndërkohë, për ta mbajtur gjendjen psikologjike mirë, ajo ka vendosur të kthehet menjëherë në punë, me një projekt muzikor. Kështu, pas ardhjes në jetë të djalit Krid, Klea Huta lajmëron rikthimin në muzikë me një bashkëpunim.

Me kë dhe kur?”, ka shkruar Klea krah postimit ku shfaqet në makinë duke dëgjuar këngën.

Huta nuk ka zbuluar asnjë detaj më shumë rreth rikthimit të saj në muzikë, por me siguri shume shpejt ajo do ti surprizoje fansat me muzike te bukur si gjithmone.

Klea Huta se shpejti me projekt te ri ne muzike 2

Klea Huta se shpejti me projekt te ri ne muzike 3

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *