DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion

Kodi i veshjes së kësaj vere: ‘’One size’’përshtatet për të gjithë

Shpërndaje

Stili “vajzë e nxehtë” nuk funksionon për të gjithë shkruan Vogue. Kështu që një nga trendet më ‘’in’’ të verës 2021 janë edhe veshjet ‘’one size’’. Ato janë të lirshme, të freskëta, me ngjyra dhe mjaft komode. Të përshtatshme për tu veshur kudo; në zyrë, në punë, në darkë apo edhe për fundjava dhe pushime; mjafton të gjeni prerjen dhe ngjyrën që ju shkon dhe ju përshtatet më së miri.

Kjo estetikë e maksimizuar dhe mjaft me stil është një mënyrë e thjeshtë dhe elegante për të bërë debutimin tuaj në mënyrën më të mirë.

Vogue propozon më poshtë një fotogaleri frymëzuese për verën që sapo ka nisur:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *