DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Koleksioni FLUTUR/Dua Lipa nënshkruan marrëveshjen e rendësishme me Puma-n

Shpërndaje

Që prej vitit të kaluar Dua Lipa është emëruar ambasadore e Puma-s, një prej markave më të njohura sportive. Ylli i muzikës dhe Puma së fundmi kanë lajmëruar se po nxjerrin në treg një koleksion të titulluar në shqip “Flutur”.

Për herë të parë në këtë koleksion logoja e Puma-s do të kombinohet edhe me një flutur.

“Për mua, fluturat janë më shumë se thjesht krijesa të bukura. Ato përfaqësojnë transformimin, shpresën dhe metamorfozën. Gjatë vitit të kaluar, flutura është bërë veçanërisht simbolike dhe kuptimplotë për mua.”, tha Lipa.

Koleksioni  “Flutur” i frymëzuar nga vitet ‘90 do të publikohet më 18 dhjetor në faqen e Puma-s dhe në dyqane.

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da PUMA (@puma)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *