DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Konfirmohet lidhja e Rita Orës me regjisorin 45-vjeçar

Shpërndaje

Rita Ora dhe regjisori i njohur Taika Waititi, janë duke jetuar një histori dashurie. Lajmi është konfimruar nga ‘The Sun’ e cila shkruan se dy artistët nuk po e fshehin më në rrethin e tyre të miqësisë këtë fakt dhe se gjërat mund të bëhen edhe më serioze.

Sipas një burimi të ‘The Sun’, Rita dhe Taika kanë qënë çift që nga fillimi i marsit, por i mbanin gjërat në fshehtësi. ‘’Të gjithë miqtë e tyre dinë për marrëdhënien. Ata janë vërtet me njëri-tjetrin”, i tha një burim ‘The Sun’.

Javën e kaluar, këngëtarja e hitit “Body On Me” publikoi një fotografi të Taikas duke mbështetur krahët rreth saj ndërsa ata vishnin rrobat e koleksionit të ri “Guçi”.

Çifti i përfolur u panë duke dalë nga një aeroplan privat me Chris Hemsworth, gruan e tij Elsa dhe Matt Damon në Sydney kohët e fundit, pas një udhëtimi në Gold Coast.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *