DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kylie Jenner dhe Travis Scott  bashkohen për një kauzë të rëndësishme

Shpërndaje

Kylie Jenner dhe Travis Scott  janë bashkuar për një kauzë të rëndësishme bamirësie këtë Krishtlindje.

Mbrëmjen e djeshme Kylie dhe vajza e saj 2-vjeçare fluturuan drejt Houston, Texas, për të mbështetur Travis në dhurimin e lodrave për fëmijë dhe ushqimeve me fondacionin “Cactus Jack”.

“Vajza e madhe që mbështet babanë e saj në shpërndarjen e ushqimeve dhe lodrave për Krishtlindje”.- shkroi Jenner teksa postoi një fotografi të vajzës së saj në mediat sociale.

Travis dhuroi 2,000 lodra për 1000 fëmijë dhe pemë Krishtlindjesh, batanije, këpucë dhe veshje mbrojtëse anti-Covid.

Kjo është vetëm një nga mënyrat se si Kylie dhe Travis po japin një shembull pozitiv për 2-vjeçaren e tyre, pasi u ndanë në tetor 2019 pas dy vjetësh lidhjeje.

Kylie Jenner dhe Travis Scott  bashkohen për një kauzë të rëndësishme 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *