DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kylie Jenner nënë për herë të dytë

Shpërndaje

Miliarderja 24-vjeçare e kozmetikës  Kylie Jenner ndërsa publikoi një video emocionale në Instagram,  njoftoi të gjithë se është në pritje të ëmbël.

Jenner dhe partneri i saj 30 -vjeçari Travis Scott do të bëhen prindër për herë të dytë . Çifti janë prindër të një vajze me emrin Stormi e cila erdhi në jetë në vitin 2018.

Raportimet se Jenner ishte shtatzënë qarkulluan për herë të parë në gusht, por asnjë person nga familja Kardashian-Jenner nuk doli për të konfirmuar ose mohuar lajmin.

Kylie Jenner nënë për herë të dytë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *