DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kylie Jenner pozon në kopertinën e Vogue Hong Kong

Shpërndaje

E veshur me një fustan të kuq, Kylie Jenner ka pushtuar kopertinën e revistës prestigjioze ‘’Vogue’’ në Hong Kong. Multimilione ja e kozmetikës, 22-vjeçarja, gjatë fotosesionit  ka pozuar duke mbajtur veshur një fustan të Yves Saint laurent  që mëshiron forcë dhe vendosmëri.

‘’Edhe pse vetëm 22 vjeç, marka e saj e bukurisë #KylieCosmetics ka arritur një sukses të gjerë dhe është gjithashtu aktive në fushata bamirësie ”, ka shkruar zyrtari Vogue Hong Kong në Instagram .

Kylie Jenner pozon në kopertinën e Vogue Hong Kong 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *