DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz Uncategorized

Kylie Jenner shkëlqen me veshjen rozë, pozon nga vetura e tipit Rolls Royce

Shpërndaje

Familja e saj ditë më parë ka bërë të ditur se serialit Keeping Up With The Kardashians i ka ardhur fundi.

Por, Kylie Jenner duket se e ka marrë me sportivitet një vendim të tillë, pasi duket se po shijon kohën e saj.

23-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram është shfaqur joshëse me pozat dhe veshjen unike.

E ulur në veturën e tipit Rolls Royce, ajo ka vendosur që të përshtatet me enterierin e saj, e cila është kryesisht me ngjyrë rozë.

Me grim të shkëlqyer, Kylie është parë me një kapele të firmës ‘Prada’ .

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *