DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Inspiration

Lady Gaga mbeshtet hapur ekipin e Biden. Çdo vote vlen dhe ben ndryshimin!

Shpërndaje

Mesnaten e 3 nentorit pritet te zgjidhet njeriu i cili do te qeverise per 4 vitet ne vazhdim Shtepine e Bardhe.

Se fundmi edhe kengetarja e njohur Lady Gaga, njoftoi ne rrjetet e saj sociale se e ka kryer obligimin e saj si qytetare. Në një komunikim me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, Gaga u shfaq shumë e lumtur per Zgjedhjen e saj dhe ben thirrje per pjesmarrje ne votime duke respektuar çdo vote dhe duke bere ndryshimin!

Lady Gaga mbeshtet hapur ekipin e Biden. Çdo vote vlen dhe ben ndryshimin! 1

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *