DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Lady Gaga shkëlqen në Londër në premierën e “House Of Gucci”

Shpërndaje

Lady Gaga u shfaq në Londër në premierën e “House Of Gucci” dhe të gjithë sytë u mblodhën rreth saj, Artistja e muzikës e cila në rolet e fundit ka demostruar se është edhe një talent i vërtetë në kinematografi dukej sensacionale teksa pozoi me kolegun Adam Driver, i cili zgjodhi një kostum elegant për këtë rast. Gaga, e cila luajti Patrizia Reggiani në film, u fotografua në tapet nga Salma Hayek, e cila gjithashtu shkëlqeu me një fustan të mrekullueshëm floriri.

Shumë parashikojnë se filmi i regjisorit Ridley Scott do të jetë një nga hitet më të mëdha të filmit këtë vit dhe ndërsa data e lancimit afron të gjithë janë shumë kureshtarë.

Lady Gaga shkëlqen në Londër në premierën e "House Of Gucci" 1Skenari i “House of Gucci” është bazuar në librin e Sarah Gay Forden “The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madndess, Glamour and Greed” .

Lady Gaga shkëlqen në Londër në premierën e "House Of Gucci" 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *