DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Lajmet për shtatzëninë, reagon për herë të parë Paris Hilton

Shpërndaje

Pas lajmeve për shtatzëninë, Paris Hilton ka mohuar që ajo dhe Carter Reum të jenë në pritje të një fëmije.

Ylli i “Simple Life” tha në ‘podcastin’ e saj “This Is Paris” të martën pasdite se ajo nuk është shtatzënë dhe nuk dëshiron të krijojë një familje derisa të martohet: “Unë po pres për pas dasmës”, tha ajo.

Lajmet për shtatzëninë, reagon për herë të parë Paris Hilton 140-vjeçrja është shprehur e lumtur dhe entuziaste për dasmën e saj, por edhe për mënyrën sesi e mendon mëmësinë.  “Një ditë mezi pres të kem një vajzë të vogël, do ta quaj London. Unë e dua Londrën dhe Parisin së bashku. Dhe për djalin tim dua ta quaj me emrin e një qyteti, ose të një vendi ose një shteti gjithashtu. Unë e kam emrin në mendje, por nuk do ta them akoma. Dua ta mbaj surprizë sepse , nuk dua që dikush të më vjedhë emrin e foshnjës”.

“Një ditë do të ketë mini Paris të vogël dhe mini Carter, por jo akoma, nuk është tani momenti. Qëndroni në pritje për vitin 2022”.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *