DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Landi Hysi bëhet baba për herë të parë

Shpërndaje

Këngëtari i grupit West Side Family Landi Hysi (Fornia) është bërë baba për herë të parë mëngjesin e sotëm. Këngëtari na ka surprizuar këtë mëngjes teksa ka postuar një foto me një bebe në krah bashkangjitur me nënshkrimin: “Për momentin nuk ndodhem në shtëpi, Lavdi Zotit”

Menjëherë në foton e ëmbël vërshuan komentet dhe urimet nga miqtë dhe dashamirës të tij .

Këngëtari i cili deri më tani kishte preferuar ta mbante të fshehtë faktin se do bëhej baba, ka zgjedhur mos ta publikojë as imazhin apo identitetin e partneres së tij, mamit të së sapolindurit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roland Hysi (@landifornia)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *