DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Art & Culture Showbiz

MAGIC4 PUBLIKON HITIN “HAPE TELEFONIN”

Shpërndaje

“Magic4” grupi i njohur nga kryeqyteti, kane publikuar se fundmi hitin e tyre me te ri te titulluar “Hape Telefonin”. Pas sukseseve te meparshme me “Aisha dashnia” dhe “Koka ty ta boni”, respektivisht bashkepunime me Sabri Fejzullahun dhe Artiola Tosken, Magic4 vjen kete here me nje produkt krejt te tijin. Nga autoret Pirro Çako, Edlir Begolli si dhe me koreografi te Adela Mucollarit, Magic4 sjell nje nder kenget me te bukura te veres.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *