DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Maluma konfirmon, ja kur do të këndojë në Tiranë

Shpërndaje

Më në fund  Maluma e ka konfirmuar zyrtarisht se kur do të jetë në Tiranë. Ylli i muzikës do të mbaj koncertin e tij të shumëpritur në kryeqytet më mars të vitit të ardhshëm.

Dy vite më parë, u njoftua se Maluma do të vinte në vendin tonë, por për shkak të pandemisë së koronavirusit, eventi u anullua në atë moment e më pas, u shty disa herë. 

 Tashmë, artisti latin ka publikuar datat e reja të turneut europian i cili e sjell dhe në Shqipëri në në 14 mars 2022, po në Ditën e Verës. 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MALUMA (@maluma)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *