DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Manjola Nallbani shijon pushimet,  në super formë  ndërsa shafqet me bikini!

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani, ka ndarë me miqtë e saj në rrjetin social Instagram së fundmi disa fotografi nga pushimet e saj.

Diva e muzikës shfaqet mjaft atraktive në bikini brigjeve të detit, duke vërtetuar edhe njëherë tjetër se mosha është thjesht një numër.

Në mbishkrimin e këtyre fotografive, Manjola iu uron të gjithë ndjekësve të saj një pushim sa më të këndshëm.

Me më shumë se 30 vjet në skenën muzikore shqiptare, Manjola ka dëshmuar se është një diva e vërtetë , me bume artistike të publikut dhe kritikës dhe që vazhdon të mbetet në top formë dhe t’i befasojë të gjithë me fizikun e saj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *