DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Art & Culture

Mariana Kondi dekorohet me titullin, “Mjeshtër i Madh”!

Shpërndaje

Aktorja e njohur, Mariana Kondi është dekoruar nga presidenti me titullin, “Mjeshtër i Madh”, duke shënuar në këtë mënyrë një moment shumë të rëndësishëm në karrierën afro 40-vjeçare të artistes.

Ceremonia e dekorimit është zhvilluar në Presidencë, ku të pranishëm kanë qenë miqtë, të afërmit, dashamirës dhe kolegë të shumtë të artistes. “Ky vlerësim shkon për të gjithë ata që më kanë duartrokitur që ditën e parë që vura zemrën në skenë dhe deri tek i fundit që po më duartroket në këto momente në ndonjë kanal televiziv”, u shpreh Mariana ndër të tjera, duke ia dedikuar këtë titull publikut dhe spektatorit të artit të saj.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *