DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Marrëdhëniet e tensionuara mes Harry-t dhe William, Kate ”ura lidhëse” për pajtimin mes vëllezërve

Shpërndaje

Sipas “The Mail on Sunday”, Kate Middleton eshte bere “ura” lidhëse midis Princit William dhe Princit Harry.

Sipas nje burimi nga familja mbreterore, Harry dhe gruaja e tij, Meghan Markle komunikuan se pari me kunaten e tyre Kate, ku i dhane lajmin e ardhjes ne jete te Lilibet Diana Mountbatten-Windsor.

Pasi u bë publik lajmi për lindjen e foshnjës Lili, Duka dhe Dukesha e Kembrixhit ndanë një postim në llogarinë e tyre zyrtare në Instagram për të uruar Sussexes për anëtarin më të ri të familjes së tyre.

Marredheniet mes dy vellezerve kane qene te tensionuara pas marsit te ketij vitit dhe intervistes se Harry-t dhe Megan per Oprah Winfrey.
William i ka mohuar akuzat për racizëm dhe diskriminim, qe dolen gjate intervistes se shumeperfolur.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *