DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Mbani frymën fansa! Grupi i famshëm “One Direction” drejt ribashkimit

Shpërndaje

Lajme të gëzuara vijnë për fansat e “One Direction” . Duket se grupi i famshëm mund të rikthehet së shpejti.

Banda e djemve i ndali bashkëpunimet në vitin 2015,pas largimit të njërit prej anëtarëve, Zayn Malik.

Fansat në rrjetet sociale vunë re se llogaritë zyrtare që i përkasin anëtarëve Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson dhe Niall Horan kanë filluar të ndjekin edhe njëherë llogarinë e Malik. Mediat shkruajnë se ribashkimi mund të ndodhë këtë vit dhe vetë njëri prej anëtarëve, Liam Payne e ka pranuar se janë duke folur për rikthimin.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *