DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Mbesa e Princeshës Diana martohet me miliarderin 62-vjeçar

Shpërndaje

Mbesa e Princeshës Diana, Lady Kitty Spencer i ka dhene fund beqarise duke u martuar me miliarderin Michael Lewis. Cifti u martuan në një ceremoni bujare në Villa Aldobrandini në Frascati, një rezidencë mahnitëse me pamje nga Roma, të rrethuar nga miqtë dhe familjaret e tyre. Fustani nusërisë i 30-vjecares i ishte besuar së famshmes “Dolce and Gabbana”.

Mbesa e Princeshës Diana martohet me miliarderin 62-vjeçar 1Lady Kitty, eshte fëmija i madh i vëllait të Princeshës Diana Earl Spencer. Sipas mediave ajo mund të ketë vendosur të veshë kurorën Spencer, një kryevepër diamanti e punuar me një dizajn të tulipanëve dhe luleve te tjera në formë ylli, të cilën tezja e saj e vendosi në martesën e saj në Katedralen e Shën Palit më 28 korrik 1981. Lady Kitty eshte paragjykuar shpesh ne media edhe per faktin se eshte martuar me nje njeri qe eshte 5 vjet me i madh edhe se babai i saj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *