DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Mbretëresha Letizia sapo na njohu me hitin absolut të kësaj verë

Shpërndaje

Mbretëresha Letizia njihet si një nga zonjat më elegante të Evropës. Me daljen e saj te fundit publike gjate nje ekspozite ne Madrid ajo sapo na zbuloi trendin më të madh të sezonit, dominimin e ngjyres roze.
Ajo zgjodhi një stil monokromatik, nje fustan roze dhe sandale ngjyrë në rozë të ndezur dhe vathë argjendi.

Kjo ngjyre do te jete nje hit absolut kete vere.Ajo mbart një dozë elegance dhe magjepsjeje, dhe në të çdo grua duket femërore
Pavarësisht nëse jeni bionde, apo zeshkane, një fustan rozë do t’ju përshtatet në mënyrë të përsosur.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *