DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Më në fund ka paqe mes Vin Diesel dhe Dwayne Johnson

Shpërndaje

Më në fund ka paqe mes Vin Diesel dhe Dwayne Johnson. Duket se Diesel bëri hapin i pari i cili shkroi në rrjetin social Instagram ku i kërkoi aktorit Dëayne Johnson të kthehet në “Fast and Furious” pasi ky i fundit tha se po largohej në muajin korrik. Ai u shpreh se:“Vëllai im i vogël Dwayne, koha ka ardhur. Bota pret finalen e “Fast 10”. Të thashë vite më parë se do të përmbushja premtimin tim ndaj Paul Walker. U betova se do të arrinim deri këtu dhe do të shfaqnim më të mirën në finale. E them këtë nga dashuria por ti duhet të paraqitesh sepse ke një rol shumë të rëndësishëm për të luajtur. Hobbs nuk mund të luhet nga asnjë tjetër. Unë shpresoj që ti të ngrihesh në këtë rast dhe të përmbushësh misionin tënd”. – është shprehur ai.

Johnson dhe Diesel mosmarrëveshje që kur punuan së bashku në vitin 2016 në “The Fate of the Furious”.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *