DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Me opinionisten e jetes sime”, Bora Zemani ndan fotografinë me personin e saj më të dashur

Shpërndaje

Moderatorja, Bora Zemani ka qenë në krye të mediave rozë javëve të fundit. Së fundmi moderatorja iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale, por duke mos u larguar nga ekrani.

Bora i është rikthyer postimeve në rrjete sociale, e që së fundmi ka publikuar një fotografi me nënën e saj.

“Me opinionisten e jetes sime”, ka shkruar Bora. Nuk është hera e parë që Bora ka publikuar foto me mamanë e saj dhe që sjell momente nga jeta e përditshme.

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Bora Zemani (@borazemani)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *