DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Mediat amerikane: Jennifer Lopez dhe Ben Affleck 1 hap larg bashkimit

Shpërndaje

Edhe pse u tha se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë vetëm miq, ky i fundit u fotografua para shtëpisë së Lopez pas ndarjes së saj nga Alex. Por zërat se mes Jennifer dhe Ben po rinis një histori dashurie janë shtuar së fundmi.

Disa miq të Jennifer kanë thënë se ata të dy po kalojnë shumë mirë bashkë aq sa janë shumë pranë një ribashkimi.

“Duke qenë se të dy ndodhen aktualisht në Los Angeles po planifikojnë të rrinë më shumë kohë bashkë. Kanë shumë për të folur.” – është shprehur burimi.

Lopez, 51 vjeç dhe Affleck, 48 vjeç, u takuan në 2002 në sheshin e filmit ‘’Gigli’’, i cili doli në kinema një vit më vonë. Në atë kohë, Lopez ishte martuar me burrin e saj të dytë, Cris Judd. Ata u divorcuan në 2003, dhe Lopez dhe Affleck dolën publikisht me romancën e tyre menjëherë më pas.

Lopez i tha PEOPLE në 2016 se kur ajo u takua për herë të parë me Affleck, ajo u ndje si ‘’Mirë, ky është ai që kam kërkuar.’’

Dyshja u bë shpejt një nga çiftet më të famshëm të famshëm dhe një nga dyshet e para që morën një emër hibrid të Hollivudit: “Bennifer”.

Mediat amerikane: Jennifer Lopez dhe Ben Affleck 1 hap larg bashkimit 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *