DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Megan Fox dhe Brian Austin Green zyrtarisht të divorcuar

Shpërndaje

Megan Fox dhe Brian Austin Green janë tanimë zyrtarisht të divorcuar. Divorci i tyre ka qenë tërësisht i dakordësuar dhe madje ata kanë arritur të bien dakord për kujdestarinë e të vegjëlve Noah, Bodie dhe Journey.

Në maj 2020, Brian tregoi publikisht se si Megan dhe ai “vendosën të bënin një pushim nga njëri -tjetri” dhe se këto pushime kanë vazhduar që nga fundi i vitit 2019.

”Askush nuk bëri asgjë. Ajo është gjithmonë e sinqertë me mua, siç jam unë me të – theksoi ai në podkastin e tij “Me Brian Austin Green” në atë kohë.

‘’Unë e di që ata gjithmonë do të më duan dhe se ne do të mbetemi një familje përgjithmonë.’’- shtoi ai.

Megjithatë as Megan dhe  as Brian nuk pritën që të përfundonte divorci për të gjetur dashurinë e re.

Brian prej muajsh është në një romancë me Sharna Burgess, ndërsa Megan, nga ana tjetër, është në një lidhje me reperin Machine Gan Kelly.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *