DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Megan Markle dhe Princ Harry fotografohen për herë të parë në publik që nga lindja e Lilibet

Shpërndaje

Megan Markle dhe Princi Harry iu bashkuan ditën e djeshme kryebashkiakut të New York City në një takim në One World Trade Center.

Dyshja u takuan gjithashtu me Guvernatoren e Nju Jorkut Kathy Hochul, por detajet nga takimi janë të pakta.

Kjo ishte dalja e tyre e parë publike që nga lindja e vajzës Lilibet.

Megan Markle dhe Princ Harry fotografohen për herë të parë në publik që nga lindja e Lilibet 1Teksa përshëndeti turmën e fotografëve, Meghan u shpreh: “Është e mrekullueshme të kthehesh, faleminderit” kur u pyet nëse ishte e lumtur që ishte në New York.

Megan ishte e veshur me një veshje tërësisht të zezë me flokët e lidhur.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *