DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Meghan dhe Harry festojnë sot përvjetorin e tyre të tretë të martesës

Shpërndaje

Meghan dhe Harry festojnë sot përvjetorin e tyre të tretë të martesës. Çifti u martuan në 2019 në një ceremoni madhështore që rrëmbeu vëmendjen e gjithë botës në St. George Chapel në Windsor.

Edhe pse prej një viti nuk janë më anëtarë aktivë të familjes mbretërore, çifti është një nga më të përfolurit në publik dhe që zgjon gjithmonë interesin e mediave, fansave dhe dashamirësve.

Prindër të djalit të tyre 2-vjeçar Archie, çifti pritet të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë, kësaj here të një vajze. Lajmin e gëzueshëm të  të bërit prind për herë të dytë Megan dhe Harry e publikuan në Ditën e Shën Valentinit.

Meghan dhe Harry festojnë sot përvjetorin e tyre të tretë të martesës 1Meghan dhe Harry, zyrtarisht hoqën dorë nga rolet e tyre si mbretërorë vitin e shkuar. Dëshira e tyre për të pasur një jetë normale familjare luajti rol të madh në vendimin e tyre.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *