DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Meghan Markle dhe princ Harry rikthehen në tapetin e kuq

Shpërndaje

Për herë të parë pas intervistës së famshme për Operah Winfrey, Meghan Markle dhe Princi Harry janë rikthyer në tapetin e kuq, në mbremjen gala të ‘’Salute to Freedom 2021’’ në Nju Jork. Markle kishte veshur një fustan të kuq mahnitës nga Carolina Herrera, ndërsa princi Harry kishte veshur një smoking klasik të zi.Meghan Markle dhe princ Harry rikthehen në tapetin e kuq 1

Harry mbajti një fjalim në gala, ku rrëfeu përvojën e tij ushtarake dhe kohën e kaluar në SHBA, që prej kur u tërhoqën nga rolet mbretërore.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *