DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Meghan Markle dhe Princi Harry urojnë festat me portretin e ëmbël familjar

Shpërndaje

Meghan Markle dhe Princi Harry kanë publikuar foton e parë të vajzës së tyre, Lilibet Diana, gjashtë muaj pas lindjes.

Kjo foto e shpërndarë nga çifti është në fakt edhe kartolina e tyre për festat ( një traditë kjo e  vjetër e familjes mbretërore).

39-vjeçarja Meghan Markle shihet duke mbajtur Lilin në krahë ndërsa Princ Harry i ulur pranë tyre me fëmijën me djalin 2-vjeçar, Archie Harrison, në prehër.

“Këtë vit, në 2021, ne mirëpritëm në jetë vajzën tonë, Lilibet”, shkruhet në mbishkrimi i kartolinës. “Archie na bëri “mama” dhe “baba”, kurse Lili na bëri një familje.”

Çifti njoftoi gjithashtu se Fondacioni i tyre Archewell do të bëjë donacione këtë sezon festash për organizata të ndryshme.

Meghan Markle dhe Princi Harry urojnë festat me portretin e ëmbël familjar 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *