DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Meghan Markle po planifikon ta lindi në shtëpi fëmijën e dytë

Shpërndaje

Duka dhe dukesha e Sussex vetëm pak kohë më parë njoftuan se ishin në pritje të ëmbël, ndërsa në intervistën e njohur për CBS rrëfyen se ishin në pritje të një vajze. Së fundmi, mediat raportojnë se, Meghan Markle po e planifikon lindjen në rezidencën e tyre prej 11 milion £ në Montecito.

Një burim i tha Page Six: “ Meghan donte ta realizonte në shtëpi edhe lindjen me Archien por nuk ishte e mundur. Në fund, mjekët e këshilluan që të shkonte në spital.  Ajo ka një shtëpi të bukur në Kaliforni dhe aty është një mjedis i bukur për të sjellë në jetë vajzën e saj të vogël.”

Archie erdhi në jetë në spitalin privat Portland në Londër në maj 2019.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *