DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Meghan nuk është e vetmja shtatzënë, një tjetër bebe po vjen në familjen mbretërore

Shpërndaje

Meghan nuk është e vetmja shtatzënë në familjen mbretërore. Lajme të gëzueshme vijnë edhe nga princesha Beatrice. Ajo dhe Edoardo Mapelli Mozzi  janë në pritje të fëmijës së parë.

“Mbretëresha dhe familja mbretërore janë vënë në dijeni dhe janë shumë të lumtur nga lajmi”, shkruhet në njoftimin në Instagram.

Pas humbjes së Princit Philip, këto lajme të gëzueshme janë edhe një formë për të balancuar dhimbjen e gjyshes mbretëreshë dhe anëtarëve të tjerë të familjes.

Meghan Markle do e sjellë në jetë vajzën e saj në verë, kurse princesha Beatrice  në vjeshtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *