DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Mëkati jem”-Xhensila Myrtezaj, Majk dhe Ghetto Geasy bashkojnë forcat në projektin e ri

Shpërndaje

Nuk janë të rralla bashkëpunimet mes artistëve shqiptarë që në pak kohë janë kthyer në hite dhe që kanë rezultuar mjaft të suksesshme.

Së fundmi, tre artistët e njohur shqiptarë Xhensila Myrtezaj, Majk dhe Ghetto Geasy kanë bashkuar forcat në një projekt të ri.

Përmes një postimin në llogaritë përkatëse në Instagram, ata kanë paralajmëruar këngën e re duke sjell edhe një pjesë të shkurtër nga videoklipi.

Kënga mban titullin “Mëkati jem” dhe pritet të publikohet ditën e nesërme.

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *