DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Melania feston ditëlindjen e 50-të, nuk mungon urimi nga presidenti Trump

Shpërndaje

Zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, ka festuar ditëlindjen e saj të 50-të. Këtë ditëlindje nuk munguan urimet e shumta nga miqtë, por edhe personalitet publike dhe sigurisht nga bashkëshorti, presidenti Donald Trump.

73-vjeçari  Trump e uroi publikisht bashkëshorten me një mesazh në rrjetin social Twitter.

“Urime ditëlindjen Melania, Zonja jonë e Parë e shkëlqyer”,- shkroi presidenti  Trump.  Zonja e Parë ka festuar me familjen e saj në Shtëpinë e Bardhë, me shefin e stafit dhe sekretaren e shtypit.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *