DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Mëngjes i ëmbël i Rudina Magjistarit, merr suprizën më të bukur nga Mia e vogël

Shpërndaje

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka ndarë me të gjithë ndjekësit dhe dashamirësit e saj në Instagram surprizën më të këndshme nga vajza e saj Mia.  Rudina ka marr një tufë lule dhe një pusull surprizë , të shkruajtur nga duart e vogëlushes Mia. “Të dua mami Rudina”, ka shkruar vogëlushja.

Ndërkohë vetë gazetarja ka zbuluar se është nëna më e lumtur  në botë. Rudina vazhdon ta ruaj me fanatizëm imazhin e vogëlushes së saj, duke qenë gjithmonë shumë e kujdesshme në publikimin e fotografive.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *