DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Mesazhi i Princ William : Hej…edhe unë jam djali i Lady Diana-s

Shpërndaje

Me intervistën e Harry-t dhe Meghan në CBS, u duk sikur e gjithë vëmendja dhe popullariteti i Diana-s u hodh mbi Harry-n dhe William u la disi si në harresë.

Nga ana tjetr William ka publikuar letrat që fëmijët e tij Charlotte dhe George i dërguan gjyshe Diana-s në qiell.

Kartolinat për ditën e nënës, drejtuar Diana-s, u publikuan si rrallëherë në profilin zyrtar të Kate dhe William. Në njërën tyre, në kartolinën e Charlotte shkruhej: Babit i mungon shumë.

Sipas mediave kjo ishte kjo një mënyrë elegante e William për t`i kujtuar të gjithëve se edhe ai është djali i Lady Diana-s gjithashtu.

Mesazhi i Princ William : Hej...edhe unë jam djali i Lady Diana-s 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *