DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Mesazhi pas prerjes së flokëve, si e fshehu sëmundjen e rëndë Hueyda El Sayed

Shpërndaje

Ndarja nga jeta e artistes Hueyda El Saied në moshë të re, ka sjelle nje dhimbje e trishtim te madh nder njerezit e bashkepunetoret qe e donin dhe e vleresonin artisten. Edhe pse prej kohësh ishte duke luftuar me sëmundjen e rëndë, ajo duket se e ka mbajtur tejet private kete lajm; duke u shfaqur ne media dhe rrjetet sociale tejet pozitive sic ajo ka qene gjithmone.

“Unë nuk mund ta ndryshoj botën, por mund të ndryshoj stilin e flokëve të mi”, këto ishin fjalët e saja teksa do te postonte ne fillim te ketij viti nje foto ne rrjetet sociale dhe ku zbuloi se kishte hequr dorë nga folët e saj kaçurrela, flokë të cilat e karakterizonin balerinën.

Mirëpo, ne ate kohe askush nuk e dinte askush se pas këtij vendimi për të hequr kaçurrelat fshihej beteja dhe lufta me një sëmundje e rëndë si tumori.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *