DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Mike për kokë! Ky ka qenë personi që e ka mbështetur më shumë Gigi-n gjatë shtatzënisë

Shpërndaje

Gigi Hadid u bë nostalgjike dy ditë më parë teksa ndahu disa foto gjatë sfilatës së Jacquemus një vit më parë, duke shtuar se në atë kohë, ajo ishte shtatzënë me vajzën e saj, e cila do të vinte në jetë në shtator të vitit të kaluar.

Gigi u shpreh se ato ishin kohë shumë të veçanta kur ajo sapo e kishte zbuluar që ishte shtatzënë dhe vetëm rrethi i ngushtë i saj familjar ishin vënë në dijeni të lajmit. Gigi ka treguar se mbështetjen më të madhe gjatë kësaj kohe të bukur, por edhe të vështirë për shkak se punonte, e ka pasur nga nëna e saj Yolanda dhe mikja e saj e zemrës Taylor Swift. ‘’Ato më mbështetën dhe më motivuan që të vazhdoja të punoja ende’’ – është shprehur Gigi.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *