DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Living

Mobiljet e duhura për të shndërruar oborrin e shtëpisë ose ballkonin tuaj në vendin e shenjtë të verës

Shpërndaje

Këtë vit, kërkimi në internet për mobiljet që mund të vendosen në verandë është rritur. Gjatë një pranvere ose vere normale, një natë jashtë në një restorant të mbushur me njerëz ose një pushim i largët në plazh ishin elementë social. Megjithatë për shkak të vazhdimit të pandemisë shumë prej nesh duket se do t’i kalojnë këto ditë me mot të ngrohtë në shtëpi. Pra, ndërtimi i hapësirës tuaj (qoftë ballkon, oborr apo verandë) është i nevojshëm për t’i krijuar vetes kushtet për të kaluar momente relaksi dhe qetësie në prani të njerëzve tuaj të dashur.

Le të fillojmë me bazat më themelore: një vend për t’u ulur. Një  divan i vogël, një karrige e lehtë, është e përsosur për ata që kanë nevojë për një mobilim të thjeshtë. Po kërkoni të bëni një investim më të përhershëm? Ju nuk mund të gaboni me një stil klasik, që përfshin edhe tavolinën e ngrënies.

Pavarësisht nëse je modern apo tradicionalist, këto janë mobiljet e përsosura për tu akomoduar në mënyrë relaksuese dhe për pirë  një gotë verë gjatë gjithë verës.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *