DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Stil dhe elegancë/ 4 momentet më të bukura të Kate Middleton gjatë këtij muaji

Shpërndaje

Dukesha e Kembrixhit  e meriton me të vërtetë statusin e një prej grave më të veshura mirë në botë dhe me një stil të jashtëzakonshëm . Kate është dukur rrezatuese në të gjitha eventet që ka marr pjesë këtë muaj, duke e rikonfirmuar veten si një ikonë e influencuese mode e stili.

19 tetor 2021
Kate Middleton veshi një veshje elegante, njëngjyrëshe të kuqe për të marrë pjesë në fushatën ”The Forward Trust “, e cila synon të ndihmojë individët të kapërcejnë varësinë.Stil dhe elegancë/ 4 momentet më të bukura të Kate Middleton gjatë këtij muaji 1

17 tetor 2021

Kate Middleton parakaloi në tapetin e gjelbër të eventit për çmimin e madh ”Earthshot” , ndërsa mbante veshur një fustan të mrekullueshëm ngjyrë vjollce të Alexander McQueen.

Stil dhe elegancë/ 4 momentet më të bukura të Kate Middleton gjatë këtij muaji 2
13 tetor 2021
Duka dhe Dukesha e Kembrixhit së bashku me fëmijët nga shkolla e Heathlands gjatë një vizite në kopshtet botanike mbretërore,në jug të Londrës.

Dukesha, zgjodhi një pallto dhe triko të gjelbër Kelly për të marrë pjesë në një ngjarje të ”Generation Earthshot”, duke i inkurajuar studentët të mendojnë për idetë për mbrojtjen e planetit. Ajo e kombinoi veshjen jeshile me pantallona të zeza,të gjera.

Stil dhe elegancë/ 4 momentet më të bukura të Kate Middleton gjatë këtij muaji 3

5 tetor 2021
Dukesha e Kembrixhit u takua me studiuesit në University College të Londrës për të diskutuar mbi studimin e ri holistik. Kate ri-veshi një fustan Zara me kuadrate të zeza dhe të bardha.

Stil dhe elegancë/ 4 momentet më të bukura të Kate Middleton gjatë këtij muaji 4

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *