DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Muzika është si moda” -Rihanna tregon planet për albumin e ri

Shpërndaje

Pas 5 vitesh pauze, Rihanna ka nisur përgatitjet për albumin e saj të ri. Ka qenë vetë artistja që e ka dhënë lajmin përpara shfaqjes së koleksionit të saj “Savage X Fenty”. Ylli i muzikës rrëfeu për “BillBoard” se po eksperimenton në muzikë dhe se së shpejti do të sjellë një album që do ju lëjë pa fjalë, por pa dhënë detaje specifike mbi kohën e lancimit apo përgatitjet.

"Muzika është si moda" -Rihanna tregon planet për albumin e ri 1”Jam duke eksperimentuar. Muzika është si moda. Ju duhet të jeni në gjendje të luani. Unë duhet të jem në gjendje të vesh çdo gjë që dua. Unë e trajtoj muzikën në të njëjtën mënyrë. Kështu që jam duke u argëtuar dhe këtë herë do të jetë krejt ndryshe”, ishte komenti i saj.

Ndërkohë më poshtë ju sjellim disa pamje nga paraqitja e yjeve në “Savage Fenty” :

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *